Program Partnerski


Przystąp do Programu Partnerskiego Polskiego Centrum Kolagenu i zarabiaj na prowizji. Jeśli jesteś webmasterem, administratorem odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie witryn www, lub aktywnie zajmujesz się prowadzeniem lub obsługą serwisów internetowych, dołącz do nas.


Tylko u nas za każdy zakup dzięki przekierowaniu
z twojej strony możesz zarobić aż 20% prowizji.


Dzięki współpracy z nami Twoja witryna może nie tylko przynosić Ci wiele satysfakcji, ale także wymierne korzyści finansowe. Z nami możesz stać się dużym udziałowcem w coraz modniejszych internetowych zakupach. Nasz system jest bardzo prosty i nawet jeśli nie jesteś wybitnym informatykiem zapewne sobie z nim poradzisz.

Nasza oferta zmieni Twój serwis. Odwiedzające do osoby zobaczą inne produkty i będą mogły zdecydować się na dokonanie zakupu. Dodatko sprawi, że Twoja strona będzie znacznie atrakcyjniejsza, co także podniesie jej odwiedzalność i czytelność.

Przystępując do naszego PP nie poniesiesz żadnych kosztów, uczestnictwo w nim jest całkowicie darmowe, a Ty będziesz otrzymywać wynagrodzenie 20% za każde zamówienie poprzez Twoją stronę!Nie zwlekaj i przystąp już dziś.
Wykorzystaj potencjał swojej strony!


Postępuj według poniższych wskazówek.
  1. Zarejestruj się w sklepie - kliknij aby przejść do rejestracji
  2. Sprawdź swoją pocztę i uaktywnij konto
  3. Zaloguj się w sklepie i przejdź do PP
  4. Zapoznaj się z regulaminem i kliknij dołącz do programu
  5. Po weryfikacji danych uaktywnimy Twój udział w PP
  6. Wstaw na swoją stronę linki polecające i zarabiaj pieniądze

Życzymy owocnej współpracy

Nagłówek