Kolagen Colway

Kolagen Colway to preparat, który dotyka przyczyn starzenia się skóry (niedobór kolagenu), zamiast walczyć ze skutkami. Jest to czysty kolagen, nie zaś jego kilkuprocentowy dodatek. Słowo ”colagen” odmieniane jest znowu w wielu przypadkach w reklamach kosmetyków – ale używane jest tam najczęściej bezpodstawnie. Tylko z uwagi na jego nośność marketingową.

Istnieje na świecie tylko jedna postać czystego, trzeciorzędowego, aktywnego biologicznie, wnikającego bezpośrednio przez skórę kolagenu, którego nie trzeba wstrzykiwać, a wystarczy nałożyć na mokrą skórę…

Jest to Kolagen Colway!!!

 

Cudowne 5 składników, które odmienią Twoje życie!


Kolagen Naturalny Colway dostarczy Twojej skórze składniki uderzające w rzeczywistą przyczynę starzenia się skóry, zamiast jedynie łagodzić jej skutki.

To z myślą o Twoim zdrowiu w formule Kolagenu Colway zrezygnowano z mnogości substancji zawartych w najdroższych specyfikach i eliksirach świata… , zostały tylko te, które faktycznie dadzą efekt jakiego oczekujesz.

Kolagen Colway jest całkowicie naturalny, wolny od barwników, aromatów i wszelkich substancji alergizujących. Zawiera tylko wodę, aktywne biologicznie białko – kolagen, odrobinę białka siostrzanego elastyny oraz symboliczną zawartość kwasu mlekowego i krótkołańcuchowego kwasu tłuszczowego (caprylyl glycol).


Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

 

Różnice między Kolagenem COLWAY®, a próbami wytwarzania w Polsce innych żeli na bazie kolagenu:

 • Kolagen COLWAY® zachowuje stabilność fizyko-chemiczną i najcenniejsze właściwości polskiego kolagenu w przedziale temperaturowym 5°C – 28°C
 • Kolagen COLWAY® nie ma nic wspólnego z hydrolizatami bydlęcymi, ani z próbami uzyskania kolagenu z łososi
 • Kolagen COLWAY® nie zawiera propylparabenu, nipaginy ani euxylu – środków używanych do konserwacji żelów kolagenowych przez wytwórców niszowych
 • Kolagen COLWAY® wytwarzany jest ze skór najszlachetniejszych ryb słodkowodnych; żerujących w naturalnych zbiornikach, zawsze tych samych
 • COLWAY oparlo produkcję o kolagen dokładnie taki, jaki opatentowany został już w 1987 roku przez zespół: Skrodzki, Michniewicz, Kujawa, ale pozyskany całkowicie własną metodą laboratoryjną i co niezwykle ważne – bez dodatku chemii nieorganicznej
 • Kolagen COLWAY® w każdym stopniu zapigmentowania wykazuje identyczne właściwości ktokolwiek w wyścigu konkurencyjnym do wytworzenia eliksiru młodości, zechce kiedykolwiek w przyszłości równać się z tym produktem, powinien rzetelnie dowieść, iż jego kolagen, ogrzewany do temperatury 28,1°C i schładzany do temperatury 4,1°C przez 90 dni – zachowa również wszystkie swe właściwości i strukturę naturalnego żelu utrzymywaną przez konformacje spiralne białek
 • Kolagenu COLWAY® nie trzeba przechowywać w lodówce a nawet jest to odradzane; oprócz okresów ekstremalnych upałów produkt ten świetnie znosi temperatury pokojowe
 • Kolagen COLWAY® nie jest kolejną mutacją tzw: „kolagenu Przybylskiego”, robiącego ongiś dużo szumu medialnego. Archetyp naszego produktu wytwarzany był w Spółdzielni Rybackiej „Syrena”w Gdyni już 21 lat przed opublikowaniem patentu Przybylskiego

 

Kolagen Naturalny COLWAY nie uczula!

Dzisiejszy trend w kosmetologii: “Im więcej czynnych składników, tym lepiej”, popycha firmy kosmetyczne do przesycania preparatów zbędną chemią i składnikami uczulającymi, dając alergikom niewielki wybór.

Colway wyszła im na przeciw, stworzyła preparat najwyższej jakości ze składników całkowicie naturalnych. Jego unikalną formułę składa się jedynie woda, białko oraz odrobina kwasu mlekowego i nieparabenowego stabilizatora.

 

Kolagen COLWAY - jedyny aktywny!

Hydrat kolagenu rybiego jest uwodnionym, niemal czystym kolagenem molekularnym, z punktu widzenia konformacji (struktury) biochemicznej – ciągle ”żywym”, a więc aktywnym biologicznie.

Ten gotowy produkt kosmetyczny nie ma nic wspólnego ze znanymi do tej pory w implantologii i kosmetologii hydrolizatami kolagenowych włókien bydlęcych, czyli w rzeczywistości: ”padliną peptydową”. Jest białkiem żywym. Jest rewolucją!

Kolagen COLWAY wytwarzany ze skór rybich w przeciwieństwie do (nieaktywnego) kolagenu bydlęcego charakteryzuje się bardzo małą średnicą cząsteczek, umożliwiającą mu przenikanie przez warstwy naskórka , co właściwie przesądza o jego aktywności biologicznej. Kolagen wnikając przez skórę, aż do przestrzeni międzykomórkowej pobudza pracę fibroblastów do wzmożonej produkcji kolagenu ustrojowego.

 

Kolagen Colway to CZYSTY kolagen!

Tylko w wytwórstwie tego konkretnego kolagenu – całkowicie zrezygnowano z dodawania chemii nieorganicznej – konserwantów parabenowych.

Kolagen Naturalny Colway oprócz aktywnego biologicznie kolagenu pozyskiwanego ze skór rybich (aż 45%), zawiera jedynie naturalne substancje gwarantujące zachowanie jego właściwości na lata.

Podczas, gdy w dostępnych na rynku kosmetykach kolagen stanowi zaledwie kilka procent, oferowany żel zawiera największe możliwe stężenie kolagenu, które da się zamknąć w butelce bez utraty właściwości wywołujących procesy odnowy skóry.

 

Dlaczego akurat ryby słodkowodne?

 • Kolagen z ryb w budową molekularną nie różni się prawie od ludzkiego. Jest jej znacznie bliższy niż stosowany dotychczas w kosmetologii kolagen bydlęcy.
 • Kolagen rybi ze względu na znacznie mniejszą średnicę cząsteczek w stosunku do kolagenu bydlęcego jest w stanie przenikać w głąb skóry.
 • Kolagen z ryb charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością temperaturową, co wynika między innymi z faktu, że ryba jako organizm zmiennocieplny potrafi dostosowywać temperaturę swojego organizmu do otoczenia.


Kolagen Naturalny
Nowa Formuła Q 5-26


Kolagen Colway Kolagen Naturalny Colway Colway kolagen
Kolagen do twarzy
Kolagen do ciała
Kolagen do włosów i paznokci

 

Nagłówek