Colagen

Colagen a w zasadzie kolagen firmy COLWAY nosi nazwę dystrybucyjną Kolagen Naturalny.

Kolagen COLWAY to unikalny produkt, który pozwoli Ci cieszyć się młodym wyglądem przez długie lata.

Wszelkie procesy starzenia i niedoskonałości skóry, włosów czy paznokci związane są ze zbyt niskim poziomem kolagenu ustrojowego w organizmie ludzkim. Kolagen COLWAY jest dermakosmetykiem, który nakładany na mokrą skórę, przenika przez kolejne warstwy naskórka aż do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie pobudza procesy produkcji kolagenu własnego.
W taki to sposób nakładany "na zewnątrz" działa od wewnątrz na stan naszej skóry.

 

Kolagen Colway sprzedawany jest w trzech stopniach czystości preparatu:

Colagen Platinum

Natural Collagen Platinum - żel w najczystszej postaci przeznaczony do pielęgnacji najdelikatniejszych partii ciała, a mianowicie: do twarzy i dekoltu, okolicy oczu a także miejsc intymnych.

Kolagen Colway do twarzy stosowany z rewelacyjnymi efektami w zabiegach odżywiających cerę dojrzałą. Skutecznie usuwa zmarszczki, przebarwienia, pajączki, blizny, trądzik oraz inne niedoskonałości.

Natural Collagen Silver - żel w drugim stopniu oczyszczenia przeznaczony do pielęgnacji całego ciała, w szczególności miejsc dotknietych niedoskonałościami.

Kolagen Colway do ciała niezwykle skutecznie radzi sobie z eliminacją cellulitu, rozstępów, blizn a także ujędrnianiem biustu. Używany również do domowych kąpieli kolagenowych.

rodzaje kolagenu - SILVER
kolageny

Natural Collagen Graphite - żel w III stopniu oczyszczenia, zalecany do stosowania na włosy i paznokcie, jak również celem poprawy kondycji ukladu chrzęstno-kostnego.

Kolagen Colway do włosów i paznokci stosowany jest także do kuracji stawów, pielęgnacji skóry stwardniałej oraz do domowych kąpieli. Wykorzystywany jest z powodzeniem w gabinetach fryzjerskich i kosmetycznych, jako bardziej ekonomiczny.

 

Kolageny COLWAY we wszystkich stopniach czystości zachowują tę samą budowę aminokwasową, strukturę spiralną i właściwości. I nie jest błędem stosowanie któregokolwiek z rodzajów kolagenu odmiennie niż w zaleceniach.


Kolagen Colway w poszczególnych stopniach czystości różni się jedynie ceną, pigmentacją i minimalnie gęstością. Kolageny Natural Collagen sprzedawane są w sterylnych, szklanych opakowaniach z bezpiecznym dozownikiem. Dostępne są w opakowaniach o pojemności od 30ml - do 200ml.

 

Już dziś wypróbuj kolagen na własnej skórze!>> ZAMÓW KOLAGEN NATURALNY<<

 

Nagłówek

-->