Czysty kolagen

Czysty kolagen – doskonały środek na regenerację skóry.

Powinnaś wiedzieć, że wszelkie niedoskonałości skóry wywołane zarówno upływem czasu jak i urazami mechanicznymi (blizny, rozstępy, cellulit) są związane z ubytkiem lub słabą jakością kolagenu ustrojowego w naszych organizmach.

Kolagen jako główne białko naszej skóry (stanowi 70% masy białek skóry) formuje się w włókna kolagenowe tzw. fibryle, które tworzą siatkę podporową utrzymującą odpowiednie napięcie i kondycję skóry.

Niestety z wiekiem ilość jak i jakość kolagenu stopniowo zmniejsza się, włókna kolagenowe do tej pory giętkie i sprężyste, twardnieją i stają się kruche. Bezpośrednio odbija się to na naszej skórze: pojawiają się zmarszczki, skóra zaczyna wisieć, rany goją się znacznie gorzej przez co blizny są bardziej widoczne.

Dostarczając skórze czysty kolagen, zachowasz młodość na dłużej.

Już dziś możesz pobudzić swój organizm w produkcji kolagenu, zatrzymać a nawet cofnąć efekty starzenia. Zacznij stosować czysty kolagen na skórę, a po kilku tygodniach zauważysz pierwsze rezultaty.

Jest to możliwe dzięki odkryciu polskich naukowców. Udało im się przenieść aktywny biologicznie, trzeciorzędowy, żywy kolagen do roztworu wodnego bez naruszenia jego struktur. Preparat naniesiony bezpośrednio na mokrą skórę, wnika głęboko w kolejne warstwy skóry dostarczając budulca i pobudzając komórki wytwórcze (fibroblasty) do produkcji własnego kolagenu ustrojowego.

Czysty kolagen – Kolagen Naturalny

Czysty kolagen

O roli kolagenu mówi się coraz częściej, coraz częściej również stosuje się go w kosmetologii, jednak większość preparatów kolagenowych dostępnych na rynku z czystym kolagenem ma niewiele wspólnego. Znajdziemy tam albo kolagen bydlęcy, którego budowa uniemożliwia wnikanie do wewnątrz skóry, albo niewielką ilość kolagenu aktywnego, którego działanie osłabia zbyt duża ilość chemii.

Czysty kolagen oprócz aktywnego biologicznie kolagenu pozyskiwanego ze skór rybich (aż 45%), zawiera jedynie naturalne substancje gwarantujące zachowanie jego właściwości na lata, a mianowicie odrobinę białka siostrzanego elastyny oraz symboliczną zawartość kwasu mlekowego i krótkołańcuchowego kwasu tłuszczowego (caprylyl glycol). W jego wytwórstwie całkowicie zrezygnowano z dodawania chemii nieorganicznej – konserwantów parabenowych.

Istnieje na świecie tylko jedna postać czystego, trzeciorzędowego, aktywnego biologicznie, wnikającego bezpośrednio przez skórę kolagenu, którego nie trzeba wstrzykiwać, a wystarczy nałożyć na mokrą skórę…

 
Dowiedz się więcej o stosowaniu czystego kolagenu >>

Nagłówek