Kolagen na zmarszczki

Sprawdź jak możesz w prosty sposób zatrzymać proces
starzenia się skóry za niespełna 1,50 zł dziennie?


Wydaje się niemożliwe?

Zobacz jaki efekt możesz osiągnać zaledwie po 4 tygodniach.

Efekty stosowania kolagenu na zmarszczki

*Efekty po 4 tygodniach stosowania Kolagenu Naturalnego Colway (optymalny efekt następuje po 3 miesiącach - czas całkowitej wymiany kolagenu w skórze).

A to tylko początek procesu odnowy, który możesz dać swojej skórze. Zastosuj kolagen na zmarszczki a za 3 miesiące bedziesz cieszyc się prawdziwie spektakularnymi efektami.

A wtedy? […]

Pomyśl jak może zmienic sie twoje życie, kiedy twój partner na nowo odkryje Twoje piękno, kiedy zaczniesz wzbudzać zazdrość koleżanek z pracy, a dużo młodsi od Ciebie mężczyźni bedą się za Tobą oglądać. Czyż nie tego pragnie każda kobieta?


Uważaj na wszelkie oszustwa kosmetyczne

To niebywałe, ale jednak. Zdecydowana większość kosmetyków przeciwzmarszczkowych stara się zatuszować (przykryć) już istniejące zmarszczki, a tymczasem to uderzenie prosto w przyczynę powstawania zmarszczek daje niewiarygodne rezultaty. Za powstawanie zmarszczek odpowiedzialny jest ubytek (wraz z wiekiem) kolagenu w skórze.

Powinnaś wiedzieć, że Twoja skóra w 70% składa się właśnie z kolagenu – białka młodości. To jego ubytki w skórze wywołują procesy starzenia. Już po 25 roku życia komórki wytwórcze kolagenu (fibroblasty) nie są w stanie wytwarzać takiej ilości kolagenu własnego, jaka jest potrzebna Twojej skórze. Skutkuje to wiotczeniem skóry, pojawianiem i pogłębianiem się zmarszczek.


- "Gdyby nasza skóra nie "zwalniała" z produkcją kolagenu
to mielibyśmy gładką skórę mając nawet 90 lat!" -


Zobacz jak ubytek kolagenu wpływa na powstawanie zmarszczek.
Obejrzyj poniższe wideo.

Teraz wyobraź sobie jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdyby znaleźć sposób na pobudzenie komórek w skórze do zwiększonej produkcji kolagenu.


Już dziś na własnej skórze możesz poczuć
sensacyjne odkrycie minionego stulecia!


Odkrycie wynalezione w Polsce!


Odkrycie tak wielkie, że obecnie światowa branża kosmetyczna Polskę kojarzy właśnie z tym produktem.


Kolagen Naturalny
Nowa Formuła Q 5-26

Jest to preparat, który uderza w przyczynę starzenia się skóry (niedobór kolagenu), zamiast walczyć ze skutkami. Jest to czysty kolagen, nie zaś jego kilkuprocentowy dodatek. Słowo ”kolagen” odmieniane jest odmieniane przez przypadki w reklamach kosmetyków – ale używane jest tam najczęściej bezpodstawnie z uwagi na jego nośność marketingową.

Istnieje na świecie tylko jedna postać czystego, trzeciorzędowego, aktywnego biologicznie, transdermalnego (wnikającego bezpośrednio przez skórę) kolagenu, którego nie trzeba wstrzykiwać, a wystarczy nałożyć na mokrą skórę…

Zmarszczki mniej widoczne za 1,50 zł dziennie!

Zmarszczki płytsze za 1,5 złotego dziennieOpakowanie kolagenu na zmarszczki 200ml przy codziennym stosowaniu do całej twarzy i dekoltu wystarcza na aż ok. 10 miesięcy!

Miesięczna kuracja zatem wynosi 43zł czyli niecałe 1,50 zł dziennie.

O niezwykłej wydajności Kolagenu Naturalnego przesądza jego gęsta konsystencja. Czysty kolagen jest koncentratem który wystarcza na przynajmniej 3 razy dłużej w porównaniu do zwykłych kremów.

Jeden zabieg kolagenowy u kosmetyczki kosztuje średnio 50zł!

Poznaj moc 5 składników, pozwolą Ci się uporać ze zmarszczkami!

Kolagen na zmarszczki

Troska o twój młody wygląd jest dla mnie priorytetem, dlatego oferuję Ci produkt, który dostarczy Twojej skórze składniki uderzające w rzeczywistą przyczynę starzenia się skóry, zamiast jedynie tuszować jej skutki.

To z myślą o twojej skórze producent zrezygnował z mnogości substancji zawartych w najdroższych specyfikach i eliksirach świata… na rzecz tych, które faktycznie dają efekt jakiego oczekujesz.

Kolagen Naturalny - produkt całkowicie naturalny, wolny od barwników, aromatów i wszelkich substancji alergizujących. Na jego unikalną formułę składa się woda, aktywne biologicznie białko – kolagen, odrobina białka siostrzanego elastyny oraz symboliczna zawartość kwasu mlekowego i krótkołańcuchowego kwasu tłuszczowego (caprylyl glycol).


Skład wg INCI:
aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

 

Dowody skuteczności - 95% osób zauważyło różnicę


Nadeszła era kolagenu w żelu.

Wyniki badań w niezależnych laboratoriach badawczych dowodzą, że:

 • Kolagen Naturalny może być polecany dla każdego typu skóry jako bardzo skuteczny środek przeciwdziałający wiotczeniu skóry i pojawianiu się zmarszczek (na skutek przemęczenia lub wieku).
  KOGOTEST S.C szczegóły >>>
 • Ok. 95% osób stosujących Kolagen Naturalny zauważa widoczną poprawę napięcia i wygładzenia skóry.
  Laboratorium "ELLA" szczegóły >>>


rys. włókna kolagenowe w strukturze skóryPrzebadany i rekomendowany dermatologicznie.

Nie zaobserwowano żadnych niepożądanych działań ubocznych.
Polecany do każdego typu skóry.


Atesty i Certyfikaty:

 • Nr w Rejestrze Kosmetyków Wprowadzonych do Obrotu RK/83374/2003
 • Nr Atestu Państwowego Zakładu Higieny HŻ/02961/01/2008
 • Nr zgłoszenia w Urzędzie Patentowym R.P. P373879


Przeciwwskazania do stosowania Kolagenu Naturalnego:

 • chemioterapia
 • kolagenozy
 • dieta niskobiałkowa
 • uczulenia na białko rybie
 • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu

 

Jak stosować kolagen naturalny?

Kolagen Naturalny nakłada się zawsze na dokładnie umytą (i nieosuszaną) skórę. Wskazane jest także wcześniejsze zastosowanie odpowiedniego peelingu (raz, dwa razy w tygodniu). Kolagen Naturalny nakładamy bardzo cienką warstwą i delikatnie wklepujemy opuszkami palców, ruchami zgodnymi z układem mięśni.

Po wchłonięciu (ok. 5-8 min), aby uniknąć uczucia napięcia skóry stosujemy odpowiedni krem – zalecana linia kosmetyczna COLWAY na bazie Kolagenu Naturalnego.

Pozostawanie na powierzchni naskórka niewchłoniętych minimalnych ilości kolagenu oznacza nakładanie zbyt dużej ilości preparatu lub osiągnięcie stadium nasycenia skóry kolagenem takie, że wystarczy stosować żel jeden raz w ciągu doby, najlepiej podczas wieczornych zabiegów pielęgnacyjnych.

Przy pielęgnowaniu skóry twarzy godne polecenia jest nałożenie na powieki i pod oczy porcji kolagenu większej od jednorazowo wchłanianej.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Nie zwlekaj, nie pozwól, aby nieubłagalny czas zniszczył twoje życie. Zacznij kurację kolagenową już dziś, a za niespełna miesiąc będziesz cieszyć się spektakularnymi zmianami.

Kolagen na zmarszczki

>> ZAMÓW KOLAGEN NA ZMARSZCZKI<<

 

Nagłówek