Informacje o produkcie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Wpisz e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach


Kolagen GRAPHITE - 200ml
Dostępność: Ekspresowa wysyłka w 24h.
Producent: Colway
Zamówienia telefoniczne:
(85) 652 02 01

Kolagen Graphite 200mlKolagen GRAPHITE - 200ml

Nowa formuła Q5-26

Zalecany do stwardniałej skóry, bolących stawów,
żylaków, włosów i paznokci.

Kolagen Naturalny GRAPHITE – Formuła Q 5-26 to transepidermalny i hipoalergiczny żel, zalecany jest do zabiegów pielęgnacyjnych włosów, dłoni i paznokci oraz kąpieli, szczególnie z użyciem aparatu do kąpieli perełkowych z ozonem. Stosowany może być również do kuracji stawów i pielęgnacji skóry stwardniałej.

Preparat wspomaga odbudowę włókien kolagenowych, co czyni go kosmeceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania.

Kolagen Naturalny GRAPHITE występuje w postaci ciemnoszarego żelu, nie zawiera żadnych barwników ani aromatów chemicznych. W jego skład wchodzą wyłącznie czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu osób, borykających się z reakcją alergiczną na setki substancji zawartych w dostępnych na rynku kosmetykach, może on stać się jedynym możliwym preparatem do pielęgnacji.

Efekty stosowania Kolagenu Naturalnego Graphite
Efekty stosowania:
 • regeneruje i wzmacnia włosy,
 • zatrzymuje proces siwienia,
 • opóźnia procesy starzenia się skóry,
 • likwiduje objawy większości schorzeń paznokci,
 • wspomaga leczenie cellulitu,
 • likwiduje ostrogę piętową,
 • zmniejszenie potliwości stóp,
 • likwiduje odparzenia, zasinienia,
 • wspomaga leczenie alergii skórnych, łuszczycy,
 • przynosi ulgę w nerwobólach i przewlekłym zapaleniu kości,
 • przynosi ulgę w bólach kostnych, stawowych, artretycznych, reumatycznych.
Jak używać Kolagen Naturalnego Graphite
Stosowanie:

Dłonie: Wmasuj żel w dłonie kilka razy dziennie.

Paznokcie: Na płytkę paznokcia możesz apikować kolagen bez żadnych ograniczeń.

Kąpiele kolagenowe: W wannie z wodą o temperaturze nie wyższej niż 30 °C rozpuszczamy 20-30 mililitrów kolagenu GRAPHITE i bierzemy kąpiel. Skuteczność preparatu możemy wzmocnić użyciem aparatu do kąpieli perełkowych z ozonem.

Skóra głowy i włosy: Żel kolagenowy można nakładać na włosy, jako maskę. Po starannym umyciu głowy wcieramy kolagen w wilgotną skórę i pozostawiamy na włosach przez 20 minut. Następnie spłukujemy kolagen (żel można również pozostawić na włosach bez spłukiwania). Dodatkowo można także zastosować na włosy płukankę roztworem rozpuszczonego w letniej wodzie kolagenu.

Stopy: Wetrzeć kolagen w umyte jeszcze mokre stopy.

UWAGA!!!

Nałożenie kremu zawierającego kwasy owocowe, cynk, ceramidy czy retinol, spowoduje iż Kolagen utraci swoje właściwości, tym samym nie przyniesie pożądanego efektu. Sprawdź skład Twojego kremu, znajdzesz go na opakowaniu, bądź ulotce.

Jeśli chcesz użyć ulubionego kremu, balsamu czy olejku zawierającego, których z wyżej wymienionych składników, odczekaj około 30 minut, po aplikuj go jak zwykle.

Wydajność Kolagenu Graphite
Wydajność:

Szerokie zastosowanie Kolagenu Naturalnego COLWAY może zastąpić większość kosmetyków używanych na co dzień.
Do wykonania jednego zabiegu na brzuch zużywamy nie więcej niż 0,3ml preparatu.
Opakowanie 200ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 10 miesięcy.


Przechowywanie Kolagenu Naturalnego Silver
Przechowywanie:

Kolagen Naturalny GRAPHITE należy przechowywać w temperaturze od 5°C do 28°C, w oryginalnym termoboxie, w którym jest sprzedawany. Pozwoli to, na zachowanie nienaruszonej struktury białkowej i aktywności biologicznej.

Należy chronić kolagen przed promieniami słonecznymi, lampami halogenowymi, farelami i innymi źródłami światła i ciepła.

Skład INCI Kolagenu Naturalnego
Skład wg INCI:

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

SUbstancje aktywne Kolagenu Naturalnego Colway
Substancje aktywne:

Kolagen – jest białkiem, które stanowi ok. 30% całkowitej masy białka ludzkiego i aż 70% białka skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną sieć, która nadaje skórze sprężystość i jędrność. Białka te wytwarzane są przez fibroblasty w postaci helis, z których ewoluują w włókna. Ich gęstość i zdolność do wymiany decyduje w największym stopniu o nawilżeniu, wyglądzie i kondycji skóry. Kolagen posiada nadzwyczajną zdolność wiązania wody. Aplikowany na skórę w żelu – kolagen ekstrahowany w postaci helikalnej ze skór rybich – cieszy się sławą preparatu wyjątkowo skutecznego. Pobudza procesy odnowy, głęboko regeneruje, nawilża i ujędrnia skórę. Na całe lata zatrzymuje procesy powstawania zmarszczek.

Caprylyl glycol – to krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy związany cząsteczką najprostszego alkoholu dwuwodorowego. Posiada właściwości bakteriostatyczne i przeciwgrzybiczne, dzięki czemu preparat finalny nie potrzebuje dodatkowych sztucznych konserwantów. Reguluje nawilżenie skóry.

Elastyna – to białko wspólnie z kolagenem odpowiadające za tworzenie sieci włókien podporowych w skórze oraz za utrzymanie jej sprężystości, elastyczności i jędrności. Elastyna stosowana w kosmetykach, a szczególnie ekstrahowana z ryb wygładza zmarszczki, regeneruje i poprawia witalność skóry. Potęguje ich działanie nawilżające.

Lactic acid (kwas mlekowy)- przyspiesza złuszczanie martwych warstw naskórka. Proces ten zapoczątkowuje odbudowę komórek głębiej położonych, a także pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Kwas mlekowy działa również jako nośnik cząsteczek w głąb skóry. Zwiększa on wchłanianie substancji odżywczych, witamin.Skontaktuj się z nami

Tel. +48 85 652 02 01      Skype: Nasz status dostępności
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Nagłówek