Informacje o produkcie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Wpisz e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach


Kolagen SILVER - 200ml
Dostępność: Ekspresowa wysyłka w 24h.
Producent: Colway
Zamówienia telefoniczne:
(85) 652 02 01

Kolagen Silver 200mlKolagen SILVER - 200ml

Nowa formuła Q5-26

Zalecany do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała.
Skutecznie niweluje blizny, rozstępy,
cellulit a także ujędrnia biust.Zawarte w kolagenie SILVER (Formuła Q 5-26) aktywne białko to silna substancja, która aktywnie wnika wgłąb skóry, intensywnie nawilża ją i stymuluje do regeneracji, poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i odbudowę włókien kolagenowych. Pobudzając skórę do produkcji kolagenu, potrafi zatrzymać na całe lata procesy starzenia się skóry.

Kolagen Silver jest przy tym także delikatną substancją, która nie podrażnia skóry i nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, o czym świadczą przeprowadzone badania i uzyskane atesty.

Kolagen Naturalny SILVER występuje w postaci jasnoszarego żelu, nie zawiera żadnych barwników ani aromatów chemicznych. W jego skład wchodzą wyłącznie czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu osób, borykających się z reakcją alergiczną na setki substancji zawartych w dostępnych na rynku kosmetykach, może on stać się jedynym możliwym preparatem do pielęgnacji skóry.

Efekty stosowania Kolagenu Naturalnego Silver
Efekty stosowania:
 • głęboko nawilża i ujędrnia skórę
 • wspomaga leczenie cellulitu
 • niweluje rozstępy i zmarszczki
 • rozjaśnia wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: piegi, plamy posłoneczne i starcze
 • zmiękcza brzegi starych blizn i wyraźnie wygładza blizny nowe
 • wspomaga leczenie żylaków
 • wspomaga leczenie alergii skórnych, łuszczycy
 • likwiduje skutki ukąszeń i użądleń przez owady
 • likwiduje skutki drobnych oparzeń, otarć, stłuczeń
 • likwiduje odparzenia, zasinienia
 • likwiduje ostrogę piętową
 • przynosi ulgę w nerwobólach, bólach kostnych, stawowych, artretycznych, reumatycznych
Zalecenia stosowania Kolagenu Naturalnego Silver
Wskazania:

Wskazane jest stosowanie Kolagenu we wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych całego ciała. Do masażu leczniczego i energetyzującego, w walce z rozstępami i zmarszczkami, po depilacjach, solarium, peelingach.

Świetnie sprawdza się w domowych kuracjach skóry i stawów. Stosuje się go m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży rewitalizujących i energetyzujących, przy wszelkich dermatozach skórnych, po depilacji ciepłym woskiem, po kąpielach słonecznych czy solarium, a także po zabiegach korekcji chirurgicznej.

Doskonały dla osób korzystających z ćwiczeń korekcyjnych lub fitnesowych. U osób z deficytem tkanki łącznej, które mają słabe więzadła w stawach skokowych i kolanowych powoduje zwiększenie ruchomości stawów oraz zmniejszenie bólu.

Jak używać Kolagen Naturalnego Silver
Sposób użycia:

Preparat należy stosować na dokładnie umytą, jeszcze wilgotną skórę, najlepiej po kąpieli, kiedy pory są otwarte. Bardzo cienką warstwę kolagenu delikatnie wklepuj opuszkami palców. Stosuj na partie skóry, które tego wymagają: rozstępy, blizny, przebarwienia, cellulit. Preparat wchłania się niemal całkowicie po kilku minutach.

UWAGA!!!

Kwaśny odczyn powoduje „ścinanie się” Kolagenu. Jeśli twarz została umyta tonikiem zawierającym alkohol, mleczkiem lub innym produktem o kwaśnym odczynie, należy ją dodatkowo przemyć wodą.

Kolagen po wchłonięciu (8-10 min.) może powodować uczucie napięcia skóry, aby zniwelować ten efekt użyj delikatnego kremu nawilżającego lub odżywczego.

Ważne jest to, aby użyty krem (!!!) nie zawierał w sobie kwasów owocowych, cynku, ceramidów oraz retinolu. Zawartość tych substancji może bowiem spowodować utratę właściwości zastosowanego kolagenu.
Sprawdź skład Twojego kremu, powinien on znaleźć się na opakowaniu, badź ulotce.

Jeśli jednak chcesz użyć ulubionego kremu, balsamu czy olejku zawierającego któryś z wyżej wymienionych składników, odczekaj około 30 minut, po czym śmiało możesz aplikować dowolny kosmetyk.

Wydajność Kolagenu Silver
Wydajność:

Szerokie zastosowanie Kolagenu Naturalnego COLWAY może zastąpić większość kosmetyków używanych na co dzień.
Do wykonania jednego zabiegu na brzuch zużywamy nie więcej niż 0,3ml preparatu
Opakowanie 200ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 10 miesięcy.


Przechowywanie Kolagenu Naturalnego Silver
Przechowywanie:

Kolagen Naturalny SILVER należy przechowywać w temperaturze od 5°C do 28°C, w oryginalnym termoboxie, w którym jest sprzedawany. Pozwoli to, na zachowanie nienaruszonej struktury białkowej i aktywności biologicznej.

Należy chronić kolagen przed promieniami słonecznymi, lampami halogenowymi, farelami i innymi źródłami światła i ciepła.

Skład INCI Kolagenu Naturalnego
Skład wg INCI:

aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

SUbstancje aktywne Kolagenu Naturalnego Colway
Substancje aktywne:

Kolagen – jest białkiem, które stanowi ok. 30% całkowitej masy białka ludzkiego i aż 70% białka skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną sieć, która nadaje skórze sprężystość i jędrność. Białka te wytwarzane są przez fibroblasty w postaci helis, z których ewoluują w włókna. Ich gęstość i zdolność do wymiany decyduje w największym stopniu o nawilżeniu, wyglądzie i kondycji skóry. Kolagen posiada nadzwyczajną zdolność wiązania wody. Aplikowany na skórę w żelu – kolagen ekstrahowany w postaci helikalnej ze skór rybich – cieszy się sławą preparatu wyjątkowo skutecznego. Pobudza procesy odnowy, głęboko regeneruje, nawilża i ujędrnia skórę. Na całe lata zatrzymuje procesy powstawania zmarszczek.

Caprylyl glycol – to krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy związany cząsteczką najprostszego alkoholu dwuwodorowego. Posiada właściwości bakteriostatyczne i przeciwgrzybiczne, dzięki czemu preparat finalny nie potrzebuje dodatkowych sztucznych konserwantów. Reguluje nawilżenie skóry.

Elastyna – to białko wspólnie z kolagenem odpowiadające za tworzenie sieci włókien podporowych w skórze oraz za utrzymanie jej sprężystości, elastyczności i jędrności. Elastyna stosowana w kosmetykach, a szczególnie ekstrahowana z ryb wygładza zmarszczki, regeneruje i poprawia witalność skóry. Potęguje ich działanie nawilżające.

Lactic acid (kwas mlekowy)- przyspiesza złuszczanie martwych warstw naskórka. Proces ten zapoczątkowuje odbudowę komórek głębiej położonych, a także pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Kwas mlekowy działa również jako nośnik cząsteczek w głąb skóry. Zwiększa on wchłanianie substancji odżywczych, witamin.


   

  Skontaktuj się z nami

  Tel. +48 85 652 02 01      Skype: Nasz status dostępności
  Nagłówek