Informacje o produkcie

Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości

Wpisz e-mail, aby otrzymywać informacje o promocjach


Krem dla dzieci
Zamówienia telefoniczne:
(85) 652 02 01

Colway International
Hypoalergiczny
Krem dla DZIECI
antyoksydacyjny krem do twarzyKrem dla dzieci to produkt opracowany na bazie najdelikatniejszych składników aktywnych, zapewniających wyjątkową pielęgnację skóry dziecka.

Serce kosmetyku stanowią substancje organiczne oraz pro- i prebiotyki. Jest hipoalergiczny, pozbawiony alergenów, silikonów i konserwantów.

Ksylitol i lactitol wzmacniają rozwój prawidłowej flory bakteryjnej i odporność skóry na działanie czynników zewnętrznych. Łagodzą podrażnienia, które pojawiają się na skórze wrażliwej i delikatnej.

Krem został skomponowany ze składników zabezpieczających skórę przed zanieczyszczeniem powietrza mogącym osłabiać jej kondycję.

Kosmetyk zawiera substancje naśladujące budowę ludzkiej skóry; nawilżające, zmiękczające i kojące. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, pozostawiając naskórek nawilżony i odżywiony.

Przyjazny dla skóry każdego dziecka, również dla niemowlęcia..Scrub Colway - rabaty

krem do twarzy ColwaySubstancje aktywne:

Simulskin - wyjątkowy składnik, który działa jak biomimetyczna „druga” skóra. Bogaty w kwasy tłuszczowe słonecznika – stearynowy, palmitynowy i oleinowy, które naśladują skład naskórka. Kwasy sprawiają, że lipidy odnajdują miejsce między korneocytami, zwiększając ich przyczepność i poprawiając funkcje ochronne. Dzięki nim skóra przestaje tracić wodę i staje się optymalnie nawilżona.

Ksylitol i Lactitol - regenerują i utrzymują równowagę ekosystemu skóry, wspierając namnażanie się korzystnych dla niej bakterii, jednocześnie niszcząc patogenne. Kompozycja tych dwóch składników pomaga zwalczać problemy skórne pojawiające się przy zaburzeniach równowagi mikrobiologicznej.

Moist 24 - to składnik zawierający wyciąg z pustynnej rośliny Imperata cylindrica, która ma zdolność przetrwania nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych. Dba o równowagę osmotyczną w komórkach skóry, dzięki czemu zapewnia jej intensywne i długotrwałe nawilżenie.

Phytovie™ Defense - naturalny, biodegradowalny polimer pozyskiwany z chińskiego drzewa Tung oraz oleju rzepakowego z upraw wolnych od GMO; ogranicza transepidermalną utratę wody, dzięki czemu świetnie nawilża skórę. W badaniach klinicznych wykazuje również skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, które mogą się przyczyniać do tworzenia reaktywnych form tlenu osłabiających kondycję skóry.Szampon do włosów - sposób użyciaSposób używania:

Delikatnie rozprowadź krem na czystej skórze. Nakładaj tak często jak potrzebuje tego skóra Twojego dziecka.

Krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, pozostawiając naskórek nawilżony i odżywiony.


Nagłówek