Regulamin sklepu.

Sklep Colagen.info, działający pod adresem http://www.colagen.info/, prowadzony jest przez firmę:

Seopol Sylwester Kalinowski z siedzibą w Białymstoku, kod pocztowy 15-111, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 2 lok. 506, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta w Łapach pod numerem 1757, posiadającą NIP: 966-149-77-17 oraz REGON: 200108559 (http://www.seopol.pl/).

Sprzedaż:

 • Sklep Colagen.net.pl prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.
 • Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 • Ceny podawane przy produktach to ceny brutto, tj. zawierające podatek VAT. 


Zamówienia:

 • Zamówienia przyjmowane są przez sklep Colagen.net.pl 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Dodatkowo można składać zamówienia przez telefon i pocztę elektroniczną.
 • Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem informację o przyjęciu zamówienia. Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z Klientem celem weryfikacji zamówienia lub danych kontaktowych Klienta.
 • Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) dla zamówień płatnych przy odbiorze - w momencie wpłynięcia zamówienia do sklepu i potwierdzeniu e-mailowym o realizacji zamówienia wysyłanym przez sklep;
  b) dla zamówień płatnych przelewem - w momencie wpłynięcia przelewu opłacającego zamówienie na konto bankowe sklepu lub na konto sklepu w systemie płatności internetowych Platnosci.pl lub Dotpay.eu i potwierdzeniu e-mailowym o realizacji zamówienia wysyłanym przez sklep.
 • Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze (poniedziałek-piątek).
 • Do każdego zamówienia dołączony paragon lub faktura VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy podać dodatkowe dane (wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole na stronie z formularzem zamówienia).
 • Utrwalenie, zabezpieczenie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień umowy sprzedaży następuje poprzez przesłanie Klientowi - na podany adres e-mail oraz dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).
 • Każdy klient, który dokonał procedury rejestracji, ma dostęp do wszystkich swoich umów sprzedaży zawartych w sklepie po zalogowaniu.


Czas realizacji zamówienia:

 • Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to orientacyjny czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu wszystkich zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych (chyba że strony transakcji postanowią inaczej).
 • Termin otrzymania przesyłki jest to suma czasu realizacji oraz czasu dostawy. Czas dostawy zależy od wybranej metody wysyłki. Przesyłki dostarcza:
  a) Poczta Polska - przesyłka priorytetowa.
  b) Kurier.


Zwroty produktów:

 • Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, każdy Klient Sklepu ma prawo bez podania przyczyn odstąpić od umowy w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki.
 • Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie produktu i kosztom dostawy. Pieniądze zostaną zwrócone najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto lub przekazem pocztowym na adres podany przez Klienta.


Reklamacje produktów:

 • Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
 • W przypadku otrzymania towaru, w którym stwierdzono wady techniczne lub uszkodzenia fabryczne, Klientowi przysługuje prawo reklamacji produktu.
 • Wadliwy produkt należy odesłać na adres firmy prowadzącej sklep po wcześniejszym kontakcie z działem obsługi klienta (telefon, e-mail).
 • Wszystkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od ich wpłynięcia (od momentu otrzymania przesyłki od Klienta).
 • Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeżeli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zaoferuje inne, dostępne w sklepie produkty lub zwróci nabywcy równowartość ceny towaru. Koszty dostarczenia towaru w przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji pokrywa sklep.


Postanowienia końcowe:

 • Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” Klient rejestrując się w bazie sklepu dobrowolnie podaje dane osobowe, zachowując prawo ich wglądu, zmian i usunięcia. Dane osobowe są gromadzone w celu realizacji zamówienia. Wszelkie dane osobowe podawane przez Klienta są poufne i w żaden sposób nie będą udostępniane ani sprzedawane innym firmom czy osobom prywatnym.
 • Wszystkie znajdujące się w sklepie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
 • W przypadku nieprawidłowego i niezgodnego z terminem doręczenia przesyłek z zamówieniami Klientów przez pocztę oraz firmy kurierskie, sklep może zwrócić się do tych instytucji z roszczeniem o naprawienie powstałej szkody.
 • Sprzedający zapewnia Klientowi poprawność działania sklepu internetowego w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, Firefox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami Java i Flash, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 pikseli. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu Colagen.net.pl, należy je wszystkie wyłączyć.
 • Wszystkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i chronione. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych", w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie zostaną ujawnione innym osobom i innym podmiotom. Klienci sklepu mają wgląd do danych, możliwość ich aktualizacji lub usunięcia.
 • Rejestracja, a także złożenie zamówienia u Sprzedającego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem przez Klienta powyższego regulaminu i wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia (zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

Nagłówek

-->